• 3 - 44423801 013

 شرکت کشتیرانی دریای خزر؛ با خاطری آسوده افق آینده تجارتتان را محقق سازید.

پشتیبانی فنی

مطمئنا کشتيرانی دریای خزر يکی از ایمن ترين و قابل اعتماد ترين شرکت های حمل و نقل دریايی در حوزه ی خزر می باشد و کشتيرانی دريای خزر نائل به دريافت بالا ترين سطح ايمنی و کيفيت از ايزو 9002 (1994 ) وISM CODE گردیده است.

بنابر اين حفظ ايمنی افراد ، محیط زيست و رضايت مشتری از مهم ترين اهداف خط مشی اين شرکت است.
قسمت فنی اين شرکت مسئول امور فنی بوده و برای نائل آمدن به اهداف خط مشی کلی و تامين مقاصد شرکت اين قسمت مسئول نگهداری و تعميرات کشتی ها و آماده نگه داشتن آنان برای به استفاده به موقع بازرگانی می باشد.
بدين منظور تمامی وظايف محوله اين قسمت به صورت مکتوب و برنامه ريزی شده برای همه اشکال تعميرات فراهم شده است. مونيتور کردن کشتی ها برای حفظ مدارک مختلفه موسسات رده بندی اجباري يکی از وظايف محوله ا ين دپارتمان است.
برای رسيدن به بهترين نتايج تيم فنی اين شرکت در تماس مداوم با بازرسين کلاس کشتی ها بوده مانند D.N.V & G.L و غيره . همچنين قطعات فنی مورد نياز کشتی ها را به صورت اصلی از توليد کنندگان خارج از مرز فراهم می کند. سازندگانی مانند H.T.H - WINID EAST
از نکات بارز اين شرکت ارتقاء سطح ايمنی و تعميرات دقيق فنی است . همچنين همکاری با شرکت های مطرحی چون صدرا و پارکومانيا در آذربايجان يکی از فعاليت های اين قسمت است.
دريافت توصيه های فنی و يا استفاده مستقيم از متخصصين سازنده هايي چون DEUTEZوS.K.L يکی ديگر از فعاليت های اين قسمت می باشد .

KSSL QR Code 

اپلیکیشن اندروید

برنامه حرکت کشتی ها

برنامه هفتگی واردات و صادرات

تماس با شرکت کشتيراني درياي خزر

تلفن: 3-01344423801
فکس: 01344428167
آدرس: گيلان،بندر انزلي،منطقه آزاد تجاري-صنعتي بندر انزلي،خیابان شهید مصطفی خمینی، شرکت کشتیرانی دریای خزر
کد پستی : 43145-17110
ایمیل : info@khazarshipping.com

پیوندها