دریافت گواهینامه پذیرش بازار سهام شرکت کشتیرانی دریای خزر در فرابورس

  • PDF
امتیاز کاربر: / 5
بدخوب 
مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر خبر داد
دریافت گواهینامه پذیرش بازار سهام شرکت کشتیرانی دریای خزر در فرابورس

مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر از دریافت گواهینامه پذیرش بازار سهام شرکت کشتیرانی دریای خزر و سهم 10 درصدی در فرابورس خبر داد.

خبرگزاری فارس: دریافت گواهینامه پذیرش بازار سهام شرکت کشتیرانی دریای خزر در فرابورس
 

 

علی‌اکبر غنجی مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرانزلی با اشاره به انصراف جمعی از کارکنان شرکت کشتیرانی دریای خزر از دریافت یارانه نقدی اظهار کرد: در راستای لبیک‌گویی به فرمایش‌های مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی و تاکید رئیس جمهور مبنی بر انصراف از دریافت یارانه نقدی، پرسنل شرکت کشتیرانی دریای خزر شامل مدیرعامل، معاونان و 22 نفر از کارکنان طی نامه‌ای رسمی به فرمانداری بندرانزلی از دریافت یارانه نقدی انصراف دادند.
 
وی با بیان اینکه کسانی که نیازی به دریافت یارانه ندارند با انصراف خود می‌توانند به اقتصاد کشور کمک کنند، گفت: این حرکت جهادی به عنوان گامی مثبت از طرف مجموعه کشتیرانی دریای خزر به منظور گسترش تامین اجتماعی و شکوفایی اقتصادی و کمک به حوزه بهداشت و درمان و سلامت صورت گرفته است.
 
مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر از دریافت گواهینامه پذیرش بازار سهام شرکت کشتیرانی دریای خزر در فرابورس خبر داد و گفت: این گواهینامه در پی ورود شرکت کشتیرانی دریای خزر به بازار فرابورس ایران و کشف قیمت سهام این شرکت در فروردین ماه جاری از سوی مدیرعامل شرکت فرابورس ایران اعطا شده است.
 
وی سهم عرضه شده را معادل 10 درصد از سهام شرکت کشتیرانی دریای خزر (سهامی عام) عنوان کرد و یادآور شد: قیمت کشف شده این سهم در فرابورس 5 هزار و 350 ریال است.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930125000169#sthash.gsX6PZ1X.dpuf


شما در این صفحه هستید : اخبار اخبار کشتیرانی دریای خزر دریافت گواهینامه پذیرش بازار سهام شرکت کشتیرانی دریای خزر در فرابورس