برنامه هفتگی

 حمل انواع کانتینر بدون وقفه، اولویت اول استراتژی توسعه بازار کشتیرانی دریای خزر

اطلاعیه پذیره نویسی حق تقدم سهام شرکت کشتیرانی دریای خزر(ذحخزر ح)

به اطلاع سهامداران محترم حقیقی و حقوقی می رساند، پذیره نویسی حق تقدم سهام شرکت کشتیرانی دریای خزر(ذحخزر ح) از تاریخ  1402/08/14 لغایت 1402/10/13 طبق اطلاعات اعلامی به شرح ذیل آغاز گردید:

- سهامداران محترم حقیقی و حقوقی که در سامانه سجام ثبت نام داشتند ، می توانند از طریق درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی https://ddn.csdiran.ir/auth/login نسبت به خرید حق تقدم سهام با استفاده از مطالبات حال شده و آورده نقدی اقدام نمایند.

- سهامداران محترم حقیقی و حقوقی که تاکنون در سامانه سجام ثبت نام نداشتند، می توانند از طریق لینک به نشانی https://saham.khazarshipping.ir وارد سامانه سهام شرکت شده و نسبت به خرید حق تقدم سهام با استفاده از مطالبات حال شده و آورده نقدی اقدام نمایند.

توجه : 

>> با توجه به اجرای الکترونیکی فرآیند پذیره نویسی حق تقدم سهام از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه برای سهامداران سجامی و سایت شرکت برای سهامداران غیر سجامی با شناسه واریز، اکیداً به سهامداران توصیه میگردد فقط از طریق درگاههای فوق اقدام به پذیره نویسی و پرداخت مبلغ حق تقدم سهام صورت پذیرد.

بدیهیست با عنایت به اطلاع رسانی دقیق صورت گرفته مسئولیت هرگونه اشتباه در خصوص انجام پذیره نویسی متوجه سهامدار محترم بوده و شرکت کشتیرانی دریای خزر با عنایت به اطلاع رسانی شفاف انجام یافته مسئولیتی نخواهد داشت. لذا مستدعیست در این خصوص دقت لازم مبذول گردد.

امور سهام شرکت کشتیرانی دریای خزر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

KSSL QR Code 

اپلیکیشن اندروید

 

 برنامه هفتگی

تماس با شرکت کشتيراني درياي خزر

تلفن: 3-01344423801
فکس: 01344428167
آدرس: گيلان،بندر انزلي،منطقه آزاد تجاري-صنعتي بندر انزلي،خیابان شهید مصطفی خمینی، شرکت کشتیرانی دریای خزر
کد پستی : 43145-17110
ایمیل : info@khazarshipping.com

پیوندها