شعار سال 1401 حمل انواع کانتینر بدون وقفه، اولویت اول استراتژی توسعه بازار کشتیرانی دریای خزر

 

به کارگیری کانتینر های تهویه دار جهت رفاه حال مشتریان و انتقال و حمل میوه با استفاده از کانتینر های تهویه دار از بنادر ایرانی حوزه دریای خزر به بنادر حوزه آسیای میانه توسط شرکت کشتیرانی دریای خزر

شرکت کشتيرانی دريای خزر دارای سرويس های منظم حمل کانتينر های 20 و 40 فوتی می باشد . 

خطوط حمل کانتینر کشتیرانی دریای خزر از بنادر شمالی ايران(انزلی – نوشهر – امیر آباد) به بنادر آستاراخان در روسيه(اسکله های VTS ( CGR - و بندر اکتائو در جمهوری قزاقستان و بالعکس دائر و فعال هستند.لذا حمل کلیه محمولات کانتینری ( صادراتی و ترانزیت) بصورت COC و SOC بطور کامل فعال میباشد.

-خطوط منظم :

1. بين آستاراخان روسيه و بنادر شمالی کشور و ( بالعکس ) دو بار در هفته

2. بين آکتائو قزاقستان و بنادر شمالی کشور و ( بالعکس ) دو بار در هفته

- ارائه خدمات موازی :اجاره کوتاه مدت و انتقال دريايی بار از نووروسيسک، ادسا، رستف، ماریپول، نيرولايف و بنادر حاشيه دريای سياه و بالکان

- حمل دریایی کالاهای حجمی:اين شرکت قادر به ارائه خدمات وحمل کالاهای حجمی از بنادرحاشيه خزرمانند:باکو، کراسنووسک ، ماخاچ کالا و غيره به بنادر شمالی ايران وغيره می باشد.

این شرکت خدمات فورواردی را به مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رساند :

1. صدور و اعلام به موقع مدارک مورد نياز در ارتباط با ارسال بار به مشتری

2. پوشش دادن و آماده سازی و ثبت بار،ِ پيشنهاد قيمت حمل بار و دادن اصلاحيه های مرتبط ، همکاری برای بارگيری و بار شماری ، فراهم کردن هماهنگی های لازم جهت ثبت سفارشات و دريافت و حمل سريع بار در مقام فورواردر ارائه مدارک مورد نياز صاحب کالا و ديگر اطلاعات از جمله خصوصیات بار، صور مختلفه حمل و ديگر اطلاعات لازم جهت حمل محموله

مروری بر توانمندی ها

c5

شرکت کشتیرانی دریای خزر با افتخار در راستای اعتلای خدمات کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در حوزه دریای خزر، درحوزه های ذیل توانمندتر از گذشته به ارایه خدمات حرفه ای می پردازد :

 

مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر گفت: کشتی "پایا" با ۲ هزار تن بار در حال حرکت به سمت بندر آستاراخان است.

 

کاپیتان داود تفتی مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر در گفت و گو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه کشتی "پایا" متعلق به کشتیرانی دریای خزر است، گفت: این کشتی هم اکنون با ۲ هزار تن بار و آبخور سه و نیم متر با سرعت بالای چهار و نیم گره دریایی بدون هیچ گونه مشکلی به سمت بندر آستاراخان در حال حرکت است.

او ادامه داد: کشتی پایا دیروز به علت جزر در کانال به مدت یک ساعت Sea bed کرده بود که بعد از یک ساعت با بالا آمدن آب کانال، کشتی بدون هیچ گونه کمک از یدک کش و با نیروی خود به مسیر خود در کانال ادامه داد.

کاپیتان تفتی توضیح داد: در کانال ولگا به علت عمق کم آب و همچنین مشکلات ناشی از جزر و مد و در فصل زمستان به دلیل مشکلات یخبندان کشتی‌ها در بعضی از مواقع در ساعات محدود Sea bed را touch و با بالا آمدن آب دریا و در بعضی مواقع خاص بسته به سایز کشتی و میزان فرو رفتگی در گل با کمک یدک کش بیرون و به مسیر خود ادامه می‌دهند.

مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر اظهار کرد: جنس کف کانال نیز لجن است و خطر خاصی برای کشتی‌ها در این مواقع ندارد.

براساس این گزارش شب گذشته خبری درباره به گل نشستن کشتی باری ایرانی در بندر آستاراخان منتشر شد، این کشتی باری ایرانی «پایا» که عازم بندر آستاراخان روسیه بوده در کانال ولگا ـ کاسپییسک به گل نشسته است. از سوی دیگر سرویس امداد دریایی روسیه هم در این باره اعلام کرد: در این حادثه، کشتی شکافی برنداشته و سوخت از آن نشت نکرده است.

اما خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد این کشتی به سمت بندر آستاراخان در حال حرکت است. کشتی پایا در هنگام به گل نشستن حامل بار نبوده و هیچ یک از ۱۲ خدمه کشتی آسیب ندیده‌اند.

طبق پیگیری های خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مشخص شد، کشتی «پایا» در سال ۱۳۹۱ به «وفا ۲» تغییر نام داشته و مشخصات آن به شرح زیر است:

نام: وفا۲ - VAFA ۲
کاربری: حمل کالای عمومی
شماره / بندر ثبت: ۱۰۰۵-بندر انزلی
شماره آیمو: ۸۸۶۹۹۱۹
ظرفیت ناخالص: ۱۸۴۶
طول: ۸۸.۹۰ متر
سیستم رانش: دو موتور دیزل ۲*۵۱۵ کیلووات
سرعت: ۱۰ نات
موسسه رده بندی: ایرانیان
مالک: شرکت وفا پیروز کاسپین
راهبر: شرکت دریای برنا کاران

همچنین اعلام شده است که گواهینامه فنی و ایمنی این کشتی معتبر است و تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱ اعتبار دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دریافت برنامه منظم هفتگی حرکت کشتی ها

هم اکنون می توانید برنامه منظم هفتگی حرکت کشتی ها را دریافت فرمایید  !

کشتیرانی دریای خزر، حرفه ای و ممتاز در حوزه ارائه خدمات کشتیرانی
دریافت برنامه منظم هفتگی حرکت کشتی ها

KSSL QR Code 

اپلیکیشن اندروید

تماس با شرکت کشتيراني درياي خزر

تلفن: 3-01344423801
فکس: 01344428167
آدرس: گيلان،بندر انزلي،منطقه آزاد تجاري-صنعتي بندر انزلي،خیابان شهید مصطفی خمینی، شرکت کشتیرانی دریای خزر
کد پستی : 43145-17110
ایمیل : info@khazarshipping.com

پیوندها