شعار سال 1401 حمل انواع کانتینر بدون وقفه، اولویت اول استراتژی توسعه بازار کشتیرانی دریای خزر

 

به کارگیری کانتینر های تهویه دار جهت رفاه حال مشتریان و انتقال و حمل میوه با استفاده از کانتینر های تهویه دار از بنادر ایرانی حوزه دریای خزر به بنادر حوزه آسیای میانه توسط شرکت کشتیرانی دریای خزر

شرکت کشتيرانی دريای خزر دارای سرويس های منظم حمل کانتينر های 20 و 40 فوتی می باشد . 

خطوط حمل کانتینر کشتیرانی دریای خزر از بنادر شمالی ايران(انزلی – نوشهر – امیر آباد) به بنادر آستاراخان در روسيه(اسکله های VTS ( CGR - و بندر اکتائو در جمهوری قزاقستان و بالعکس دائر و فعال هستند.لذا حمل کلیه محمولات کانتینری ( صادراتی و ترانزیت) بصورت COC و SOC بطور کامل فعال میباشد.

-خطوط منظم :

1. بين آستاراخان روسيه و بنادر شمالی کشور و ( بالعکس ) دو بار در هفته

2. بين آکتائو قزاقستان و بنادر شمالی کشور و ( بالعکس ) دو بار در هفته

- ارائه خدمات موازی :اجاره کوتاه مدت و انتقال دريايی بار از نووروسيسک، ادسا، رستف، ماریپول، نيرولايف و بنادر حاشيه دريای سياه و بالکان

- حمل دریایی کالاهای حجمی:اين شرکت قادر به ارائه خدمات وحمل کالاهای حجمی از بنادرحاشيه خزرمانند:باکو، کراسنووسک ، ماخاچ کالا و غيره به بنادر شمالی ايران وغيره می باشد.

این شرکت خدمات فورواردی را به مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رساند :

1. صدور و اعلام به موقع مدارک مورد نياز در ارتباط با ارسال بار به مشتری

2. پوشش دادن و آماده سازی و ثبت بار،ِ پيشنهاد قيمت حمل بار و دادن اصلاحيه های مرتبط ، همکاری برای بارگيری و بار شماری ، فراهم کردن هماهنگی های لازم جهت ثبت سفارشات و دريافت و حمل سريع بار در مقام فورواردر ارائه مدارک مورد نياز صاحب کالا و ديگر اطلاعات از جمله خصوصیات بار، صور مختلفه حمل و ديگر اطلاعات لازم جهت حمل محموله

مروری بر توانمندی ها

c5

شرکت کشتیرانی دریای خزر با افتخار در راستای اعتلای خدمات کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در حوزه دریای خزر، درحوزه های ذیل توانمندتر از گذشته به ارایه خدمات حرفه ای می پردازد :

 

مسکو - ایرنا - تخلیه اولین محموله کانتینری آزمایشی در چارچوب خدمات جدید شرکت «خطوط کانتینری خزر» برای حمل کالا در بندر «آرمادا» بین آستراخان روسیه و ایران انجام شد.

به گزارش ایرنا، اولین کشتی ویژه کار در خط آزمایشی کانتینری بین آستاراخان و ایران در بخش خزر از کریدور حمل و نقل بین المللی شمال و جنوب روز شنبه وارد آستاراخان شد. سفر بعدی این کشتی برای اواسط دسامبر ماه جاری(آذر- دی) برنامه ریزی شده است.

این اولین کشتی اختصاصی در خط کانتینری حمل کالای آزمایشی ایران-آستراخان است. این خدمات در منطقه ویژه بندری آستراخان ادامه خواهد یافت.در حال حاضر دو کشتی با ظرفیت ۱۳۱ کانتینر ۲۰ فوتی در این مسیر فعالیت خود را آغاز کرده و در چند روز آینده ۶۰ کانتینر حاوی مواد غذایی، مقوا و غلات به ایران ارسال خواهد شد.ایگور بابوشکین فرماندار آستاراخان در این مورد گفت: دولت در تلاش برای راه اندازی بخش دریایی کریدور شمال و جنوب است که یک اقدام راهبردی در سطح فدرال روسیه است.وی افزود: «ما در چارچوب دستورالعمل های رئیس جمهوری روسیه که از ایجاد منطقه ویژه اقتصادی بندر در منطقه آستاراخان حمایت کرد، عمل می کنیم».

بابوشکین اظهار داشت : اهمیت کریدور حمل و نقل بین المللی "شمال-جنوب" امروز به دلیل افزایش تجارت بین روسیه و اروپا با هند و علاقه زیاد شرکت های اروپای غربی برای ارسال کالا به کشورهای آسیای میانه در حال افزایش است.یوری تسوتکوف، معاون وزیر حمل و نقل فدراسیون روسیه هم گفت: «ما در حال برنامه ریزی برای توسعه سریع کریدور حمل و نقل شمال و جنوب هستیم که البته نیاز به حل بسیاری از مسائل مرتبط مثل لایروبی، ساخت پایانه های کانتینری، توسعه بنادر آستاراخان دارد.وی گفت: توسعه فناوری اطلاعاتی و دیجیتالی در خط کانتیری توسط دولت فدراسیون روسیه تصویب شده است که در مرحله بعد عملی خواهد شد.

تسوتکوف تصریح کرد: این کار به طور مشترک توسط شرکت های سرمایه گذاری خصوصی و حمایت دولت های روسیه، ایران، ترکمنستان، هند آلمان انجام می شود.

کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران نیز با بیان اینکه کریدور شمال-جنوب به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت، نقش مهمی در توسعه مبادلات تجاری دو کشور خواهد داشت، اظهار کرد: این راه، آینده درخشانی خواهد داشت.به گفته جلالی، پروژه ایجاد زیرساخت حمل و نقل برای انتقال بار از آسیا به اروپا و بالعکس از طریق بنادر ایران و روسیه در خزر را مد نظر دارد.قرار است بندر اُلیا آستراخان و بندر لاگان کالمیکیا بخشی از کریدور حمل و نقل «شمال-جنوب» باشند.با اجرای این پروژه، شمال اروپا به شرق آسیا از طریق ایران، جمهوری آذربایجان و روسیه متصل می‌شود و هدف اولیه‌ای که برای این طرح نوشته شد، ترانزیت سالانه پنج میلیون تن کالا از این مسیر است.سال ۱۳۹۸ برای تکمیل کریدور شمال-جنوب، تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای بین روسای جمهوری ایران، روسیه و جمهوری آذربایجان امضا شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دریافت برنامه منظم هفتگی حرکت کشتی ها

هم اکنون می توانید برنامه منظم هفتگی حرکت کشتی ها را دریافت فرمایید  !

کشتیرانی دریای خزر، حرفه ای و ممتاز در حوزه ارائه خدمات کشتیرانی
دریافت برنامه منظم هفتگی حرکت کشتی ها

KSSL QR Code 

اپلیکیشن اندروید

تماس با شرکت کشتيراني درياي خزر

تلفن: 3-01344423801
فکس: 01344428167
آدرس: گيلان،بندر انزلي،منطقه آزاد تجاري-صنعتي بندر انزلي،خیابان شهید مصطفی خمینی، شرکت کشتیرانی دریای خزر
کد پستی : 43145-17110
ایمیل : info@khazarshipping.com

پیوندها