• تلفن :  3 - 44423801 013

لوگوی سال جهش تولید شرکت کشتیرانی دریای خزر؛ با خاطری آسوده افق آینده تجارتتان را محقق سازید.

دیدار صمیمانه مدیرعامل با کارکنان شناور کادوس در روز جهانی دریانورد

طی این دیدار صمیمانه در جمع کارکنان شناور کادوس، کاپیتان باقری نژاد مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر ضمن ابلاغ پیام تبریک روز جهانی دریانورد و سلام گرم جناب آقای دکتر سعیدی رئیس محترم هیأت مدیره و مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران؛تصریح کرد: نظر به اهمیت و جایگاه دریانوردان در حمل و نقل دریایی و گردش بیش از 90 درصد کالاها در سطح جهان از طریق دریا که نقش دریانوردان در حمل ایمن آن، انکار ناپذیر است. انتخاب این روز به پاس قدردانی از زحمات و خدمات دریانوردان و با هدف جلب توجه آحاد جامعه به نحوه معیشت و دشواری های حرفه ای این قشرانجام گرفته است.
وی افزود: بر خود می بالم که عضو کوچکی از جامعه ای با بیش از یک و نیم میلیون نفر دریانورد در ساسر جهان، می باشم که با وجود دوری از خانواده، خطرات و مشکلات فراوان حرفه ی دریانودری، با از خود گذشتگی و فداکاری، سخت ترین شرایط را تحمل می کنند تا با به گردش درآرودن چرخه اقتصاد دریایی، خدمات ارزنده ای به جامعه جهانی عرضه نمایند.
در پایان ضمن تبریک مجدد روز جهانی دریانورد به همه جامعه دریانوردی کشور، خواستار همدلی و همت روز افزون در راستای حفظ اقتدار میهن اسلامی ایران و پیشبرد نقشه راه تبیین شده از سوی مقام عالی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اپلیکیشن اندروید کشتیرانی دریای خزر 

اپلیکیشن اندروید

برنامه سفر و صادرات

تماس با شرکت کشتيراني درياي خزر

تلفن: 3-01344423801
فکس: 01344428167
آدرس: گيلان،بندر انزلي،منطقه آزاد تجاري-صنعتي بندر انزلي،خیابان شهید مصطفی خمینی، شرکت کشتیرانی دریای خزر
کد پستی : 43145-17110
ایمیل : info@khazarshipping.com

پیوندها