• تلفن :  3 - 44423801 013

لوگوی سال جهش تولید شرکت کشتیرانی دریای خزر؛ با خاطری آسوده افق آینده تجارتتان را محقق سازید.

پیام تبریک مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر به مناسبت يازدهم شعبان المعظم سالروز ميلاد خجسته حضرت علي اكبر (ع) و روز جوان

javan98

کاپیتان باقری نژاد همزمان با یازدهم شعبان سالروز تولد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان با صدور پیامی این روز را به جوانان خصوصاَ‌ جوانان شاغل در کشتیرانی دریای خزر تبریک گفت.آنچه در ادامه آمده متن این پیام است : 
"یازدهم شعبان سالروز تولد حضرت علی اکبر (ع) اسوه ی جوانمردی و ایثار را که روز جوان نامیده اند به تمامی جوانان ایران اسلامی خصوصاَ جوانان فعال ، کوشا و متعهد شاغل در پایتخت دریایی کشور و کشتیرانی دریای خزر تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
مایه مباهات است که اعلام نمایم، تنها و بزرگترین ناوگان ملی در حوزه دریای خزر با بیش از 30 سال سابقه فعالیت درخشان، از چهره ای جوان، پویا و توانمند برخوردار است.
از طرفی با توجه به نگاه ویژه ی مقام عالی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر محمد سعیدی به جوانان و فرصت سازی جهت حضور موثر و پرانرژی جوانان متخصص، با افتخار اعلام می دارم که طی سال های اخیر، با استفاده از فرمایشات و منویات مدبرانه مدیریت ارشد گروه، حدود 500 نفر از جوانان استان گیلان به خصوص بندرانزلی، جایگزین نیروهای خارجی شاغل در شناورهای اینشرکت گردیدند.
عملکرد این نیروها و ترکیب مدیریتی جوان کشتیرانی دریای خزر منجر به کسب مقام "شرکت برتر" در سال 1397 بین شرکت های گروه معظم کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و نقش آفرینی کلیدی در بخشهای استراتژیک اقتصادی منطقه گردیده است.
اینجانب ضمن تبریک این روز مبارک و اعیاد شعبانیه به جوانان عزیز و کارکنان خدوم و پرتلاش کشتیرانی دریای خزر و جامعه ی دریانوردان، امید واثق دارم که نیروهای جوان، با استعداد، شاداب و متعهد کشتیرانی دریای خزر را به گنجینه ای بی بدیل و ارزشمند تبدیل کرده که اجرای هر برنامه ای را در آن، آسان و امکان پذیر می سازد."

مهرداد باقری نژاد
مدیرعامل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اپلیکیشن اندروید کشتیرانی دریای خزر 

اپلیکیشن اندروید

برنامه سفر و صادرات

تماس با شرکت کشتيراني درياي خزر

تلفن: 3-01344423801
فکس: 01344428167
آدرس: گيلان،بندر انزلي،منطقه آزاد تجاري-صنعتي بندر انزلي،خیابان شهید مصطفی خمینی، شرکت کشتیرانی دریای خزر
کد پستی : 43145-17110
ایمیل : info@khazarshipping.com

پیوندها