• تلفن :  3 - 44423801 013

لوگوی سال جهش تولید شرکت کشتیرانی دریای خزر؛ با خاطری آسوده افق آینده تجارتتان را محقق سازید.

دیدار نوروزی و صمیمانه مدیرعامل و مدیران کشتیرانی دریای خزر با فرماندار محترم و جمعی از مسئولین بندرانزلی

984

کاپیتان باقری نژاد مدیرعامل به همراه مدیران کشتیرانی دریای خزر بمنظور بازدید نوروزی به دیدار جناب آقای اسماعیل حیدری آزاد فرماندار محترم بندر انزلی رفتند.
- طی این دیدار که همزمان با حضور سایر مسئولین، از جمله آقای ایلچی رئیس محترم بنیاد شهید و آقای دکتر رسولی رئیس محترم شبکه دامپزشکی بندرانزلی بود، ضمن رسانیدن پیام تبریک نوروز و سال جدید از طرف جناب آقای دکتر سعیدی رئیس محترم هیأت مدیره و مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، نوروز را به ایشان شاد باش گفته و پیرامون اقدامات انجام گرفته شده از سوی اینشرکت در راستای حرکت چرخه اقتصادی در استان گیلان بویژه بندرانزلی و همچنین مسیر تبیین شده در سال 98 از سوی مدیریت ارشد جناب آقای دکتر سعیدی بحث و تبادل نظر کردند که مهترین آن به شرح ذیل می باشد:
- کاپیتان باقری نژاد گفتند با درایت و دستورات مدیریت ارشد جناب آقای دکتر سعیدی در ابتدای سال 97، مبنی بر جایگزینی نیروی انسانی خارجی شاغل در شناورها با نیروی انسانی ایرانی و بومی، اینشرکت مفتخر است که اعلام کند که تعداد چشمگیری از جوانان بومی استان گیلان و بویژه بندرانزلی پس از گذراندن دوره های دریایی بین المللی در موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران - شعبه بندرانزلی، وارد چرخه اشتغال پایدار با حقوق و مزایای مناسب شده اند.
که در نتیجه از یک سو از خروج ارز جلوگیری کرد و از سوی دیگر موجب گردید که بالغ بر 600 نفر نیروی انسانی متخصص ایرانی برروی 23 فروند شناور ملکی مزین به پرچم جمهوری اسلامی ایران، مشغول شوند.
- در ارتباط با ساخت سیلو ایشان اذعان داشتند: پروژه ساخت سیلوهای 45 هزار تنی بندر انزلی که براساس مطالعات و قرارداد می بایست طی 24 ماه عملیاتی می شدند؛ تنها با تدابیر، رهنمودها و عنایات مدیریت ارشد گروه جناب آقای دکتر سعیدی، در مدت زمان 15 ماه به مرحله بهره برداری رسیدند. حال اینکه نکته قابل تأمل این است، سیلوها دارای یک خط واردات/صادرات بود و طی جلسات متعدد تخصصی حضور مدیریت ارشد و کمیته راهبردی پروژه، در جهت تسریع و امکان تخلیه و بارگیری دو محموله ی مختلف؛ سیلو ها اصطلاحاً از یک خط به دو خط تبدیل و متعاقب آن تخلیه و بارگیری دو محصول همزمان امکان پذیر شد. این امر سبب شده تا مجموعه سیلوهای 45 تنی بندرانزلی جزء معدود سیلوهای کشور با این قابلیت باشد.
شایان ذکر است، نظر به نگاه ویژه مدیریت ارشد جناب آقای دکتر سعیدی به بحث اشتغال زایی، ایشان طی جلسه قبل از سال نو، دستور استفاده حداکثری از نیروهای بومی برای عملیات سیلو ها را به این شرکت ابلاغ فرمودند که امید است با همکاری مسئولین شهرستان بتوانیم با ایجاد 80 شغل مستقیم و غیر مستقیم از جوانان پویا و با انگیزه منطقه در جهت آموزش و راهبری سیلوها بهره مند شویم.
- آقای حیدری زاد فرماندار محترم متعاقباً با تبریک سال نو مراتب قدردانی و سپاس قلبی خود از حسن نیت و تصمیمات مدیریتی جناب آقای دکتر سعیدی که منجر این چنین تغییرات در رونق صنعت کشتیرانی، غلات و اشتغال زایی شده است، اعلام داشتند. همچنین از کاپیتان باقری نژاد و سایر مدیران در سطوح مختلف کشتیرانی دریای خزر نیز تشکر کرده و با آرزوی موفقیت، رشد و تعالی مجموعه، خواستار تداوم جلسات هم اندیشی، همچون سال گذشته شدند.
- آقای ایلچی رئیس محترم بنیاد شهید بندرانزلی نیز ضمن تبریک نوروز گزارشی پیرامون تبدیل وضعیت چند تن از کارکنان، خانواده معزز شهدا و ایثارگران توسط مجموعه کشتیرانی دریای خزر در اواخر سال 97 به فرماندار محترم ارائه کردند و بابت این موضوع، از کاپیتان باقری نژاد تشکر کرده و خواستار انتقال پیام تبریک و قدردانی ویژه ایشان از جناب آقای دکتر سعیدی مدیریت ارشد گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران که این چنین نگاه خاصی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران دارند، شدند.
- در پایان کاپیتان باقری نژاد از حمایت ها و ارشادات جناب آقای حیدری زاد فرماندار محترم بندرانزلی، تشکر و قدردانی نمودند و قول ادامه جلسات و دیدار های راهبردی همچون سال گذشته را اعلام داشتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اپلیکیشن اندروید کشتیرانی دریای خزر 

اپلیکیشن اندروید

برنامه سفر و صادرات

تماس با شرکت کشتيراني درياي خزر

تلفن: 3-01344423801
فکس: 01344428167
آدرس: گيلان،بندر انزلي،منطقه آزاد تجاري-صنعتي بندر انزلي،خیابان شهید مصطفی خمینی، شرکت کشتیرانی دریای خزر
کد پستی : 43145-17110
ایمیل : info@khazarshipping.com

پیوندها