• تلفن :  3 - 44423801 013

لوگوی سال جهش تولید شرکت کشتیرانی دریای خزر؛ با خاطری آسوده افق آینده تجارتتان را محقق سازید.

دیدار نوروزی مدیرعامل و مدیران کشتیرانی دریای خزر با امام جمعه محترم بندرانزلی

983

کاپیتان باقری نژاد مدیرعامل به همراه مدیران شرکت کشتیرانی دریای خزر بمنظور بازدید نوروزی به دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین امام جمعه بندر انزلی رفتند.  
طی این دیدار ضمن رسانیدن سلام گرم و تبریک سال نو از طرف جناب آقای دکتر سعیدی رئیس محترم هیأت مدیره و مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، نوروز را به ایشان تبریک و تهنیت گفته و پیرامون اقدامات سال گذشته و نقشه راه سال 1398 ارشاد شده از سوی مدیریت ارشد جناب آقای دکتر سعیدی بحث و تبادل نظر کردند که مهترین آن به شرح ذیل می باشد:
- کاپیتان باقری نژاد در راستای تحقق شعار سال تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) دستور تشکیل کارگروهی را در شرکت کشتیرانی دریای خزر ابلاغ و مقرر نمودند این کارگروه به صورت ماهانه به دفتر مدیریت گزارش کار ارسال کنند.
- در جهت حمایت از کالای ایرانی، اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و همچنین تاکید مدیریت ارشد، ایشان اعلام داشتند که همچون گذشته تعمیرات ادواری هر 23 فروند شناور ملکی اینشرکت در یاردهای کشتی سازی داخلی انجام خواهد شد.
هچنین کشتیرانی دریای خزر در صدد است تا بتواند با استفاده صد در صدی از توان داخلی و شرکت های ایرانی پروژه ساخت کامل شناور از جمله بدنه، ماشین آلات و حتی دستگاه های کمک ناوبری را در سال 98 آغاز نماید.
- با توجه به نیاز مبرم کشور در سال 98 به نهاده های دامی و دام زنده نیز ایشان اذعان داشتند که با درایت مدیریت ارشد جناب آقای دکتر سعیدی، از ماه ها پیش با کشورهای فعال در این زمینه در حوزه دریای خزر همچنون قزاقستان مذاکراتی صورت گرفته که تقریباً نهایی شده و انشاءالله با حمایت مسئولین استانی و تجار ایرانی و هچنین راه اندازی سیلو 45 هزار تنی این شرکت، بزودی شاهد واردات دام زنده و خوراک آنها، خواهیم بود.
- در پایان کاپیتان باقری نژاد از حمایت ها و ارشادات حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین به عنوان نماینده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در بندرانزلی، تشکر و قدردانی نمود و خواستار ادامه جلسات و دیدار های راهبردی همچون سال گذشته شد.
- امام جمعه محترم بندر انزلی با اشاره به نامگذاری سال جدید تحت عنوان سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری تصریح کرد: کشتیرانی دریای خزر باید در سال جدید بررسی کند و ببیند چه اقداماتی می‌تواند در راستای تحقق شعار سال انجام دهد.
- ایشان با تاکید بر لزوم توجه ویژه به سخنرانی مقام معظم رهبری در روز نخست سال در حرم رضوی عنوان داشت: امروز همه آحاد جامعه، اعم از مردم و مسئولان، می‌توانند در تحقق شعار سال و افزایش رونق تولید تاثیرگذار باشند.
- ایشان با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب دارای ابعاد مختلفی است که تمامی موضوعات را تحت پوشش قرار می‌دهد گفت: کشتیرانی دریای خزر دارای جوانانی است که باید بیانیه گام دوم انقلاب را برای آن‌ها تبیین کرده و سپس برای اجرایی شدن آن برنامه‌ریزی کرد.
- امام جمعه بندر انزلی با تاکید بر اینکه برنامه‌ریزی لازم برای پیدا کردن راهکار جهت اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب در کشتیرانی دریای خزر باید در دستور کار قرار بگیرد افزود: برای شما عزیزان آرزوی موفقیت داریم تا در سال جدید به موفقیت‌های روزافزون دست پیدا کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اپلیکیشن اندروید کشتیرانی دریای خزر 

اپلیکیشن اندروید

برنامه سفر و صادرات

تماس با شرکت کشتيراني درياي خزر

تلفن: 3-01344423801
فکس: 01344428167
آدرس: گيلان،بندر انزلي،منطقه آزاد تجاري-صنعتي بندر انزلي،خیابان شهید مصطفی خمینی، شرکت کشتیرانی دریای خزر
کد پستی : 43145-17110
ایمیل : info@khazarshipping.com

پیوندها